Catering dla IT

Almond Catering od kliku lat zbiera doświadczenie w sektorze korporacyjnym. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze software house’ów. Zyskaliśmy uznanie za konsekwentne dostarczanie posiłków o doskonałej jakości. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwala zaspokoić wszelkie wymagania dużych klientów.

Posiłki Almond przygotowywane są w konsultacji z dietetykami, przede wszystkim z lokalnych i sezonowych produktów. Naszym głównym celem jest troska o ich pozytywny wpływ na zdrowie osób pracujących intelektualnie, które dużo czasu spędzają przy komputerze. Bierzemy pod uwagę różnorodność sposobów żywienia, preferencje smakowe i alergie pokarmowe.

Odpowiednio skomponowane menu dostarcza niezbędną dawkę energii, pozytywnie wpływa na samopoczucie i pozwala lepiej skupić się na wykonywanej pracy. Dla pracodawcy stanowi ponadto dodatkowe narzędzie employer brandingowe

Każdy z naszych posiłków zapakowany w sposób przyjazny środowisku.

W ramach stałej współpracy nasi klienci mogą liczyć na szkolenia ze specjalistami i kursy kulinarne.

Oferujemy:

 

 

W trakcie rozmowy zaproponujemy ci szereg gotowych rozwiązań, które w łatwy sposób wprowadzisz do swojej firmy. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich oczekiwaniach względem posiłków dla twoich pracowników.

 

Kup Kamagra w Polsce Kup Viagra w Polsce