Employer branding

Pozyskanie i utrzymanie na stanowisku wysoko wykwalifikowanych specjalistów jest coraz większym wyzwaniem.

Zaplanowana strategia employer brandingowa przekłada się na wysokie pozycjonowanie się firmy w rankingach pracodawców a atrakcyjne warunki pracy są jednym z kluczowych powodów decydujących o przywiązaniu pracowników do firmy.

Almond Catering by B Brands pomaga w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy i mądre inwestowanie w kapitał ludzki.

Co zrobić, by pracownicy byli bardziej efektywni?

Prawidłowo zbilansowana dieta bezpośrednio wpływa na naszą wydajność w pracy. Badania przeprowadzone przez Health Enhancement Research Organization (HERO), Brigham Young University i Center for Health Research w Healthways pokazują, że osoby, które regularnie jedzą zdrowe posiłki osiągają o 25% większą wydajność w pracy (według WHO jest to 20 %).

Dodatkowo, pracownicy, którzy ćwiczyli pół godziny dziennie, trzy razy w tygodniu osiągali o 15% większą wydajność w pracy. W ogólnym rozrachunku, absencja była o 27% mniejsza wśród pracowników, którzy odżywiali się zdrowo i byli aktywnie fizycznie.

Naszą misją jest inspirowanie do pozytywnych zmian w codziennym życiu

Wychodzimy naprzeciw potrzebom pracodawców, którzy chcą dbać o samopoczucie i przywiązanie swoich pracowników. Oferujemy szereg modeli pozwalających pracodawcy na całkowite lub częściowe sfinansowanie wyżywienia dla swojego zespołu.

 

  • Zamów całodniowe wyżywienie dla swojego zespołu na wybrany okres czasu
  • Zamów lunch dla swojego zespołu na wybrany okres czasu
  • Zapłać za jeden z posiłków w całodniowej diecie twojego pracownika
  • Promuj zdrowe postawy żywieniowe i dopłać do lunchu bezmięsnego pracownika

 

Zastanawiasz się, w jaki jeszcze sposób możemy ci pomóc, w zmotywowaniu pracowników? Umówmy się na spotkanie i porozmawiajmy.

Kup Kamagra w Polsce Kup Viagra w Polsce